Polityka jakości

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku trójmiejskim i w jego okolicach od 2012 roku. Świadczymy usługi takie jak kompleksowe utrzymanie czystości, pranie tapicerek meblowych,  samochodowych, pranie dywanów, wykładzin, mycie przeszkleń itp, czyszczenie kostki brukowej, elewacji.

Regularne pranie wykładzin/dywanów oraz tapicerek przyczynia się do usunięcia praktycznie wszystkich drobnoustrojów oraz grzybów.
Naszą misją jest utrzymanie w czystości mebli, dywanów i wykładzin naszych klientów, przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich detergentów.

Działamy w oparciu o cele, które sobie wytyczyliśmy:

  • ciągle doskonalimy techniki wykonywania usług, które oferujemy.
  • usługi, które świadczymy zawsze są zgodne z oczekiwaniami Klienta, a co więcej staramy się wyjść Państwa wymaganiom naprzeciw.
  • stosujemy detergenty, które są najsilniejsze oraz najskuteczniejsze na świecie.
  • zlecenia realizujemy w krótkich terminach.

Powyższe cele realizujemy konsekwentnie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że tylko jakość świadczonych usług oraz zadowolenie Klienta jest w stanie zapewnić odpowiedni rozwój naszemu przedsiębiorstwu. Usługi świadczone są tak, aby wymagania Klienta zawsze zostały spełnione.

Nasi pracownicy znają i przestrzegają celów, które wyznaczyliśmy, a ja jako właściciel zapewniam, że posiadamy odpowiednie zasoby do realizacji polityki jakości.